high-1696145_640

Złote szpilki – nie tylko na imprezę

Nosząc je, łatwo o to, by poczuć się wspaniale i wyjątkowo. Kobiece, stylowe, piękne buty na cienkim długim obcasie to klasyka elegancji. Kiedy mają złoty kolor, dodadzą nie tylko szyku, ale i blasku całej stylizacji. To bardzo się przydaje, kiedy chce się wyglądać zjawiskowo w czasie jakiejś uroczystości. Są tak piękne, że chętnie nosiłoby się je często.

Doskonałe obuwie na wielkie wyjście

Sylwester czy przyjęcie z jakiejś innej ważnej okazji to możliwość ukazania w pełni swojego piękna. Temu służy odpowiedni makijaż i fryzura, ale także ubiór oraz obuwie i dodatki. Urocze złote szpilki będą doskonałym wyborem na taką okazję. Ich uroda i kolor sprawią, że nawet mając skromną sukienkę, można będzie stworzyć stylizację pełną piękna i blasku, czyli idealną na przyjęcie wieczorowe. Dobrze by było jeszcze, by w kreacji albo w dodatkach gdzieś jeszcze złoty kolor się powtórzył. Takie eleganckie obuwie zakładać można do sukienek w różnej długości, choć najbardziej będzie je widać, jeśli nie będą one długie. Nosi się je także do długich eleganckich spodni. Złote obuwie doskonale zestawia się z czernią, więc śmiało można je wybierać przy małej czarnej albo spodniach w tym kolorze. Takie szpilki oraz różne złote dodatki pasują także przy kreacji w białym oraz kremowym kolorze. Najczęściej wybiera się takie zestawienia kolorystyczne, jednak złote szpilki pasują i do wielu innych kolorów.

Czy i na co dzień?

Szkoda tak piękne buty zakładać jedynie raz czy dwa razy w roku, bo z reguły więcej większych okazji się nie ma. Można jednak wybierać je i na uroczystości mniej wystawne np. na przejęcie imieninowe albo na czas uroczystości świątecznych. Chcąc je nosić, nie trzeba jednak koniecznie wyczekiwać ważniejszych chwil. Okazją do ich włożenia może być wyjście gdzieś ze znajomymi np. na spacer po mieście i kolację w lokalu. Na co dzień można je nosić ze spódnicami w wygodniejszym stylu albo z rurkami czy dzwonami. W codziennej stylizacji to one stają się jedną z głównych ozdób. Wystarczy jedynie nie przedobrzyć, by nie wyglądać zbyt oszałamiająco na co dzień, a będą pasować do różnych ubrań i na różne okazje. Złoty kolor poprawia nastrój, więc obuwie w tym kolorze to dobra opcja chociażby wtedy, kiedy chce się go sobie poprawić. Każdemu nieraz tego potrzeba. Dzień w dzień lepiej ich nie nosić, bo i co za dużo, to niezdrowo, i stracą swoją wyjątkowość, ale też wysokie obcasy to obciążenie dla nóg. Od czasu do czasu jednak można je włożyć. Warto także mieć inne buty w złotym kolorze np. czółenka na niskim czy średnim obcasie. Obuwie w metalicznych kolorach jest teraz bardzo modne.

Poszukujesz najlepszych szpilek dla siebie? Wejdź na: https://www.czasnabuty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>